Nazwa forum

Opis forum

#1 2012-03-10 09:47:34

 Nerisa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 40
Punktów :   

Pokojówki

Myślę, że całkiem niezły poradnik na temat pokojówek napisał już Tsura: "Tsura's Housekeepers Guide".
Podaję link:

https://board.runesofmagic.com/showthread.php?t=5644

Od siebie dodam, że pokojówka od umiejętności obronnych wyklucza buff od pokojówki z umiejętnościami magicznymi/bitewnymi. Po prostu w tym przypadku możemy mieć tylko 1 buff naraz.

Pokojówkę od gotowania można jednocześnie używać do rzemiosła - te umiejętności nie wykluczają się.
Tak więc naprawdę ekonomiczne jest posiadanie 2 pokojówek: od gotowania (z paskiem 100 umiejętności)/rzemiosła (z paskiem 80 umiejętności) oraz umiejętności magicznych lub bitewnych, zależnie od klasy postaci.

Wbierając pokojówkę kierujmy się tym, by miała pasek 100 w danej, interesującej nas umiejętności. Ponadto zwracajmy uwagę na Charyzmę - daje to nam więcej jedzonka/eliksirów/dłuższy czas trwania buffków, więc dobrze by ten pasek też miał 100, tj umiejętność.

Najlepiej według mnie kupić pokojówki jak najwcześniej, gdyż wbicie im odpowiedniego lvl'a trochę trwa... Dostępne do kupna pokojówki zmieniają się co 1h, więc spokojnie znajdziemy sobie taką, która nam odpowiada - nie tylko ze względu na posiadane przez nią umiejętności, ale i wygląd.

Ostatnio edytowany przez Nerisa (2012-03-10 16:49:27)


"Bądź niczym bijące źródło,
Nie zaś jak staw,
W którym zawsze stoi ta sama woda."

Offline

 

#2 2012-03-15 11:16:01

Kaspeja

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-18
Posty: 42
Punktów :   

Re: Pokojówki

O Neri!!! bardzo przydatne informacje
Ja np nigdy nie zwracałam uwagi na Charyzmę ;P

Mam jeszcze do ciebie prośbę, żeby zamieścić na forum coś o zwierzątkach Będę wdzięczna!!!!

Offline

 

#3 2012-03-15 13:35:38

 Nerisa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 40
Punktów :   

Re: Pokojówki

Już zamieściłam Kas Wątek "Zwierzątka"


"Bądź niczym bijące źródło,
Nie zaś jak staw,
W którym zawsze stoi ta sama woda."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wanderofshinobi.pun.pl www.wojownicynocyuni8.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl www.swsimgrafika.pun.pl www.cs-siedlce.pun.pl